Jak to u nás chodí

1

Konzultace zdarma

Stačí nás kontaktovat, ozveme se vám zpět do 24 hodin. Rádi si vyslechneme vaši představu a poradíme nejvhodnější postup. Pokud popíšete prostor instalace a přibližné rozměry, předložíme vám orientační nabídku – rychle a nezávazně.

 
2

Zaměření na místě

Do týdne vás navštíví technik, aby vše dokonale klaplo. Během hodinky zjistí se 100% přesností rozměry plochy, sklon nebo třeba rovnost stěny. Stále nemusíte nic platit. V klidu se rozhodnete díky nabídce s garancí konečné ceny bez dalších poplatků.

 
3

Výroba v naší fabrice

Teď už se můžete začít těšit. Během 1-2 týdnů od objednávky vyrobíme zastřešení. Výroba probíhá v naší vlastní fabrice v srdci Evropy. Celou produkci máme pod kontrolou od přípravy výkresů až po testování kvality finálního výrobku dle certifikace ISO.

 
4

Instalace a montáž

Přichází den „D“. Vše provedeme ohleduplně k vaší domácnosti, domu i zahradě. Profesionální parta montérů se postará o bezpečné přikrytí předmětů i následný úklid vlastními čisticími prostředky. Instalace a montáž většinou zaberou 1 den.

 
5

Servis 7 dní v týdnu

Přejeme vám, ať vám zastřešení slouží dlouhé roky s minimálními náklady. Dodavatelé materiálů garantují záruku 10 let. My jsme tu pro vás, kdykoliv budete potřebovat – zvedneme vám telefon i o víkendu. Poradíme, přijedeme, vyřešíme.